• Úvod
  • Chci přihlásit nápad

Chci přihlásit nápad

Nápady do 6. ročníku participativního rozpočtu můžete přihlašovat tak, jak jste zvyklí, tedy od 1. května do 30. června. Už teď se ale můžete rozhlížet kolem sebe a přemýšlet, co ještě by mohlo zlepšit vaše okolí nebo zpříjemnit život obyvatelům obvodu. Pokud budete mít k participativnímu rozpočtu nebo svému návrhu nějaký dotaz, obracejte se na koordinátorku Terezu Mučkovou (e-mail tereza.muckova@ovajih.cz, telefonní kontakt 720 952 981).

Při přípravě svého návrhu mějte, prosím, na paměti, že se nejedná jen o informace směřující k úřadu, ale především k veřejnosti před hlasováním. Je proto důležité projekt co nejlépe popsat, přiložit ilustrační obrázek, fotografii místa, nákres návrhu, mapu... prostě vše, co nejen nám na radnici, ale také dalším obyvatelům pomůže pochopit vaši představu.

Svůj nápad budete moct přihlásit prostřednictvím formuláře, který naleznete v květnových Jižních listech a bude dostupný ke stažení nebo online vyplnění tady na webu. Budeme velmi rádi, když upřednostníte online formulář. Nejen, že nám usnadníte administraci vašeho podaného nápadu, ale také budete šetřit životní prostředí. Děkujeme!

Konání 6. ročníku participativního rozpočtu se řídí aktuálními zásadami realizace.