Výškovice

Houpačky u Cipíska | V1

Anotace projektu

Na původním místě dětského hřiště, které bylo zrušené bych rád navrhl malé centrum houpaček po děti. Houpačky u Cipíska budou obsahovat: houpačka mini hnízdo, komplex dvou houpaček, kdy jedna bude mít sedátko uzpůsobené pro malé děti od 2 let, a druhé houpadlo bude s normálním sedátkem.

Jak využijí projekt obyvatelé?

Pozemek je v klidném prostředí plném zeleně, které by po potřebných úpravách dobře sloužilo nejen dětem od batolat po školáky ale také k potřebné relaxaci a odpočinků rodičů dětí, prarodičů a taky dalším občanům např. místní ZŠ a MŠ v ul. Šeříková. Pozemek patří městu. Houpačky by se mohly využívat celoročně, záleželo by na počasí .

Popis projektu

Návrh se týká vybudování místa, kde by se mohly děti houpat. V minulosti zde bylo dětské pískoviště z dob minulých, které bylo zrušené. Z toho důvodu podáváme návrh na obnovu dětského hřiště s houpacími prvky (foto, mapa, plánek) vše je doloženo v příloze. Vede nás k tomu skutečnost, že pozemek je vzhledem k bezpečnosti dětí na velmi vhodném místě lesa a v blízkosti není frekventovaná silnice.